Pushime buze Detit, 30 €/nata, Los Locos Beach, tek Hotel Adriatik

 • 30€
, Hotel Adriatik, Durrës County, Albania
qera
, Hotel Adriatik, Durrës County, Albania
 • 30€

Details

 • Price: 30€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355692089709

Description

Deshironi te shijoni pushime te qeta dhe komode buze detit ?
Apartamenti juaj familjar ndodhet ne bregdetin e bukur te Durresit,
ku cdo dhome dhe ambjent eshte i paster, me hapesira plot drite, me te gjitha kushtet sikur je ne shtepine tende.

Panorame fantastike e gjitha Det!

1+1
Kati 3-te
Me ashensor
Qiraja ditore: 30 euro /nata
E pershtatshme per 5 persona

Cel. : 0692089709

 • Address Hotel Adriatik, Durrës County, Albania
 • City Plazh-Durres

Contact Information

View Listings
NikNik
 • NikNik

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
NikNik
 • NikNik