Apartament ne plazh 2+1, Himare

 • 120.000€
Himarë, Bashkia Himarë, Albania

Apartament ne plazh 2+1, Himare

Himarë, Bashkia Himarë, Albania
 • 120.000€

Details

 • Property ID: 29746
 • Price: 120.000€
 • Property Size: 95 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: ‎+355 67 679 1056

Description

Shitet apartament ne plazh (prane Bashkise Himare)
Rreth 3 minuta nga deti

2+1 +1 tualet +2 ballkone

Sip: 95m2
Apartamenti eshte arreduar dhe mobiluar me stil antik.
Me dy ballkone me fushepamje panoramike.

Vetrata dhe grila plastiko persiane,
Kati 5-ste, pallat 8 katesh,
Tenda – kondicionimi paisje te reja te 2020-tes,
Uje drita 24 ore

Cmimi: 120.000 euro
Me hipoteke

 • Address Himarë, Bashkia Himarë, Albania
 • City Himare

Compare listings

Compare
Lola Real Estate
 • Lola Real Estate