Apartament ne plazh 1+1+A+BLK (SHËNGJIN)

 • 36.000€
, Shëngjin, Lezhë,
shitje

Apartament ne plazh 1+1+A+BLK (SHËNGJIN)

, Shëngjin, Lezhë,
 • 36.000€

Details

 • Price: 36.000€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4

Description

Zona/Rruga : SHËNGJIN

NË SHËNGJIN, LEZHE

SHES APARTAMENT 1+1+ANEKS +BALLKON +BANJO ME DRITARE, ME SIPËRFAQE 80 M2.

APAPARTAMENTI NDODHET NË KATIN E 4,TË NJË PALLATI 10 KATËSH ME HIPOTEKË DHE ASHENSORË.

PALLATI ËSHTË I NDËRTUAR PRANË BREGUT TË DETIT.

APARTAMENTI KA PAMJEN NGA J-L.

ËSHTË I MOBILUAR DHE MJAFT CILËSOR.

SHITET PËR ARSYE FAMILJARE

ME ÇMIM 36000 EURO.

CMIMI ESHTE I PADISKUTUESHEM!

Cel. : 00355695291520

 • Address Shëngjin, Lezhë,
 • City Shengjin

Contact Information

View Listings
Sherbimeimobiliare3AAAGJ
 • Sherbimeimobiliare3AAAGJ

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Sherbimeimobiliare3AAAGJ
 • Sherbimeimobiliare3AAAGJ