Apartament modern per shitje te kompleksi Kontakt, 21 Dhjetori

 • 206.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
shitje
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 206.000€

Details

 • Price: 206.000€
 • Size: 103 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e 21 Dhjetorit, kompleksi Kontakt, me siperfaqe bruto 102.8m2 dhe sip neto 93.8m2. Ndodhet ne katin e 2 me ashensor.
Organizimi: Soxhorno+ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, garderobe dhe ballkon
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor
206.000€
Apartamenti eshte i arreduar ne menyre bashkekohore, i shtruar me parket, sistem multisplit
Orientimi: Jug-Lindje

 • Address Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari