Apartament modern 1+1 te 21 Dhjetori me qira

 • 350€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Hotel Mondial, 90, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament modern 1+1 te 21 Dhjetori me qira

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Hotel Mondial, 90, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

21 Dhjetori, Rruga Frosina Plaku, jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 65 m2, kati i 3 me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne, me kondicioner.

Jepet me qira 350 euro ne muaj

 • Address Hotel Mondial, 90, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia