Apartament modern 1+1 me qira te Liqeni i Thate

 • 500€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Rruga Peti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament modern 1+1 me qira te Liqeni i Thate

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Rruga Peti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 115 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Liqeni i Thate, rruga Peti, jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 115 m2 sip bruto, 92 m2 sip neto, kati i 1 me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno+ambienti i gatimit, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar i gjithi ne menyre moderne dhe cilesore, shtruar me parket.
I pabanuar me pare.

Jepet me qira 500 euro ne muaj

 • Address Rruga Peti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia