Apartament modern 1+1 me qira Fiori di Bosco ne Tirane

 • 350€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Fiori di Bosco, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament modern 1+1 me qira Fiori di Bosco ne Tirane

9 Don Bosko / Jordan Misja, Fiori di Bosco, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Don Bosko, kompleksi Fiori di Bosco, jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 70 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 me ashensor dhe eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore, shtruar i gjithi me parket dhe me kondicioner. Organizohet nga soxhorno+ambient gatimi, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Jepet me qira 350 euro ne muaj

 • Address Fiori di Bosco, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia