Apartament me qira te zona e 21 Dhjetorit

 • 300€
, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament me qira te zona e 21 Dhjetorit

, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Apartament me qira te zona e 21 Dhjetorit, ne hyrje te Myslym Shyrit. Ka nje siperfaqe rreth 70m2. Ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati ekszistues. Eshte i organizuar ne sallon+aneks kuzhine te vecante, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe eshte me ballkon. Apartamenti jepet pjeserisht i mobiluar. Ka sistem ngrohjeje me 2 kondicioner, ka ndricim,nuk ka probleme me lageshtiren dhe ndodhet buze rruge. Apartamenti lirohet me date 20 shkurt. Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni 0692033500

 • Address Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate