Apartament me QIRA në qendër të Tiranës,pranë pallatit “Galeria”

 • 800€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga Bardhok Biba
qera

Apartament me QIRA në qendër të Tiranës,pranë pallatit “Galeria”

2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga Bardhok Biba
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 96 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0694098578

Description

DISPONIBEL NE 1 DHJETOR 2021!!!

Apartamenti ndodhet në një pallat ekzitues, ështe totalisht i investuar dhe ofron një garazhd privat të përfshirë në cmim.

Organizohet nga një korridor hyrës, ambjent dite me ambjent gatimi të aneksuar, dhomë gjumi matrimoniale me garderobv personale, dhomë fëmijësh dhe një tualet. Apartamenti është totalisht rikonstruktuar: ofron mobilim komod, izolim të brëndshëm të mureve, vetrata me xhama triplex, kondicionerë cilësorë, parket druri të cilësisë së pare, tualet me sistem ngrohje poshtë pllakave, tavane gipsi me ndricime LED etj.

Kontaktoni për një vizitë në pronë:  0694098578 / 0694370227

HABITAT Real Estate Experts, Orari 09.00-20.00

 • Address Rruga Bardhok Biba
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habitat
 • Habitat