Apartament me QIRA në qendër të Tiranës pranë pallatit “Galeria”

 • 800€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga Bardhok Biba, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
qera
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga Bardhok Biba, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2

Description

Apartament me QIRA në qendër të Tiranës pranë pallatit “Galeria”.

Organizohet nga një korridor hyrës, ambjent dite me ambjent gatimi të aneksuar, dhomë gjumi matrimoniale me garderobë personale, dhomë fëmijësh dhe një tualet.
Apartamenti është totalisht rikonstruktuar: ofron mobilim komod, izolim të brëndshëm të mureve, vetrata me xhama triplex, kondicionerë cilësorë, parket druri të cilësisë së pare, tualet me sistem ngrohje poshtë pllakave, tavane gipsi me ndricime LED etj.

Kontakto zyren Habitat prane Komunes se Parisit:
0694370227/0694098578

 • Address Rruga Bardhok Biba, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habitat
 • Habitat