APARTAMENT ME QIRA 4+1 TE LIQENI Billion387

 • 600€
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Liqeni i Tiranës, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

APARTAMENT ME QIRA 4+1 TE LIQENI Billion387

5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Liqeni i Tiranës, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 220 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 00355692033500

Description

Jepet apartament me qira te liqeni i tiranes. Eshte i organizuar ne 4dhoma +1 sallon dhe 2tualete dhe ka 1 verande te madhe me pamje nga liqeni.i mobiluar . Ne pallat te ri me ashensor. PER ME SHUME INFORMACION KONTAKTONI +355692033500

 • Address Liqeni i Tiranës, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni / Rr. Kosovareve

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate