Apartament me qira 3+1+2+Garazh te Komuna e Parisit

 • 600€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament me qira 3+1+2+Garazh te Komuna e Parisit

5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 200 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 003556702044431

Description

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes.
Organizohet ne nje ambient ndenje se bashku me kendi e gatimit,3 dhoma gjumi,2 tualete,2 ballkone dhe nje garazh te perfshire ne cmim.
Ndodhet ne nje pallat te mireadministruar dhe me dy ashenor.
Eshte i mobiluar se fundmi dhe ne menyre moderrne.
Ka orientim veri-lindje gje qe i mundeson ndricim dhe diell gjate dites.
Per nje vizite ne prone kontaktoni agjentin tuaj imobiliar!

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Adore
 • Century 21 Adore