Apartament me qera, Vollga

 • 650€
, Vollga Promenade, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
qera
, Vollga Promenade, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 650€

Details

 • Price: 650€
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 00355694621177

Description

Jepet me qera apartament tek Vollga, Durrës. I pozicionuar në një nga zonat më të preferuara të qytetit, me pamje nga deti.
Apartamenti është I organizuar në sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballon. Ështl totalisht I investuar dhe I mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Ndodhet në katin e gjashtë banim në një pallat të ri me ashensor. Cmimi I qerasë 650 euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Vollga Promenade, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
 • FalconMarina