Apartament me qera, Vila Gold, Tirane

 • 600€
, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
qera
, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 00355694022991

Description

Jepet me qera apartament tek Vila Gold, Rruga e Dibrës, Tiranë. I pozicionuar në një prej rrugëve kryesore të qytetit, në një zonë mjaft të preferuar e cila po zhvillohet cdo ditë e më shumë duke ofruar të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 65 m2 dhe tipologji 1+1. Është i organizuar në sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, tualet. Ndodhet në katin e gjashtë banim, ndërtim i vitit 2022 me ashensor. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore me cdo gjë të re dhe cilësore.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 • Address Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting