Apartament me qera, Tiranë

 • 1.400€
, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera
, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 1.400€

Details

 • Price: 1.400€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 00355682070045

Description

Jepet apartament me qera tek “Joy Residences” , i vendosur në zonën më të re dhe më tërheqëse të banimit të Farkës. Ndodhet vetëm 8 km larg nga qendra  e Tiranës dhe shumë pranë qendrës  më të madhe TEG. I pozicionuar në një mjedis të qetë, gjë e cila ofron një jetesë të përsosur larg nga jeta e zhurmshe e kryeqytetit.

Apartamenti ka një sipërfaqe120 m2 dhe tipologji 2+1.Është i organizuar në sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi, tualet. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim, ndërtim i ri me ashensor. Është i arreduar në mënyrë bashkëkohore dhe totalisht i investuar. Në cmimin e qerasë përfshihen dhe 2 poste parkimi.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

0682070045

 

 • Address Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting