Apartament me qera, Tirane

 • 3.500€
, Rruga Sami Frashëri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
shitje
, Rruga Sami Frashëri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 3.500€

Details

 • Price: 3.500€
 • Size: 180 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355698888677

Description

Super apartament me qera, pranë qendrës Nobis, Tiranë. Me një vendndodhje shumë të mirë, pranë ajrit të pastër dhe qetësisë së Parkut Kombëtar të Tiranës, shumë afër disa institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë. Një nga zonat më të preferuara të Tiranës e cila ofron jetesë elitare. Vendndodhja e apartamentit ofron zona të dedikuara për këmbësor, biçikleta, ka supermarkete, shkolla, kopshte, çerdhe, bar/kafe, restorante sherbime etj.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 180 m2 dhe tipologji 3+1. Është i organizuar në 3 dhoma gjumi, sallon-kuzhinë dhe 2 tualete. Ndodhet në një pallat të ri me ashensor. Apartamenti ka mobilim luksoz. Disponon dhe post parkimi të përfshirë në cmim.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga Sami Frashëri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting