Apartament me qera, Terminali Korce

 • 310€
, Rruga Kiço Greco, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
qera
, Rruga Kiço Greco, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • 310€

Details

 • Price: 310€
 • Size: 115 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 00355697099920

Description

Jepet me qera apartament tek Terminali Korcë.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 115 m2 dhe tipologji 2+1. Është I organizuar në sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti është I mobiluar I gjithi, mungon vetëm televizori. Është I pajisur me 2 kondicionerë. Ndodhet në katin e shtatë banim, pallat me ashensor. Preferohet me kontatë afatgjatë. Cmimi I qerasë 32,000 lekë/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni !
Tel. +355697099920

 • Address Rruga Kiço Greco, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
falcon_korce
 • falcon_korce