APARTAMENT ME QERA TEK LIBRI UNIVERSITAR!!!

 • 320€
, Libri Universitar, Rruga Abdyl Frashëri
qera

APARTAMENT ME QERA TEK LIBRI UNIVERSITAR!!!

, Libri Universitar, Rruga Abdyl Frashëri
 • 320€

Details

 • Price: 320€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Jepet me qera apartament 1+1 tek Libri Universitar. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues.
Ka nje siperfaqe prej 75 m2 dhe organizohet me sallon ndenjie, nje  dhome te bollshme, nje tualet.
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes dhe ofron te gjitha fasilitetet per nje jetese sa me cilesore.
Apartamenti eshte i mobiluar totalisht me nje mobilim bashkekohor. Gjithashtu zona ofron parkim publik falas per rezidentet.
Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/property/apartament-me-qera-tek-komuna-e-parisit/

 • Address Libri Universitar, Rruga Abdyl Frashëri
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate