APARTAMENT ME QERA TEK KOMUNA E PARISIT!!!

 • 500€
, Rruga Komuna e Parisit
qera

APARTAMENT ME QERA TEK KOMUNA E PARISIT!!!

, Rruga Komuna e Parisit
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 185 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Komuna e Parisit.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati cilesor me ashensor.
Ka nje siperfaqe prej 185 m2 dhe organizohet me sallon ndenjie, dy dhoma te bollshme, dy tualete dhe nje verande e gjere e cila te jep mundesi te shijosh qetesine dhe ajrin e paster qe te ofron zona me e mire ne Tirane.

Apartamenti eshte i mobiluar totalisht me nje mobilim bashkekohor.
Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/property/apartament-me-qera-tek-komuna-e-parisit-2/

 • Address Rruga Komuna e Parisit
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate