Apartament me qera, Shen Meria, Korce

 • 270€
, Rruga 1 Maji, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
qera
, Rruga 1 Maji, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • 270€

Details

 • Price: 270€
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355697099920

Description

Jepet me qera apartament tek Shen Maria, Korcë. I pozicionuar në një zone shumë pranë qendrës së qytetitdhe mjaft e kërkuar dhe e preferuar pë banim.
Apartamenti është i përbërë nga dhomë ndenje+kuzhinë, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti është totalisht I investuar dhe I mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Ndodhet në katin e tretë banim në një ndërtesë të re. Disponon kondicioner. Cmimi 30,000 lekë/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga 1 Maji, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
falcon_korce
 • falcon_korce