Apartament me qera-Rruga e Vilave

 • 800€
, Rruga e Vilave, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera
, Rruga e Vilave, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694055999

Description

Apartament me qera-Rruga e Vilave, Lundër
Jepet me qera apartament tek Rruga e Vilave në Lundër. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një vile me sipërfaqe 120m2 dhe është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon-kuzhinë, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti është i mobiluar dhe i investuar në detaje me kondicioner në cdo dhomë, është e shtruar me parket.
Cmimi i qerasë 800 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!
Tel.+355694055999

 • Address Rruga e Vilave, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting