Apartament me qera-Rruga e Kosovareve

 • 1.500€
, Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
qera
, Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0698888677

Description

Apartament me qera-Rruga e Kosovareve, Tiranë
Jepet me qera apartament ka pamje nga Stadiumi Air Albania, tek Rruga e Kosovarëve. Apartamenti ka sipërfaqe 100m2 dhe tipologji 2+1. Është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon-kuzhinë, tualet. Ndodhet në katin e dytë të një godine të ndërtuar në vitin 2022. Apartamenti është i mobiluar dhe i arreduar në mënyrë luksoze. Në cmim është i përfshirë dhe një post parkimi.
Cmimi i qerasë 1500 Euro/muaj/neto.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting