Apartament me qera per pushime verore.

 • 50€
, Rruga Murat TërbaçiVlorë, Albania
qera

Apartament me qera per pushime verore.

, Rruga Murat TërbaçiVlorë, Albania
 • 50€

Details

 • Price: 50€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355695630928

Description

Ofrojme apartament me qera vetem per muajt e pushimeve . Apartamenti permban dhome gjumi matrimoniale, dhome gjumi per femije me dy krevate dhe sallon I mobiluar..
Mobilimi eshte ne menyre moderne dhe ka te gjitha elektroshtepiaket (Televizor+dekoder me 5800 stacione ku mund te ndiqni te gjitha ndeshjet+Netflix,frigorifer, lavatrice , kuzhine e plotesuar, kondicioner ).
Ndodhemi ne nje nga zonat me te frekuentuara ne Vlore , buze Lungomares tek ish Shkolla e Marines.
Apartamentet ndodhen ne nje kompleks pallatesh. Parkim i garantuar..
Faleminderit.

 • Address Rruga Murat TërbaçiVlorë, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
Klaudio
 • Klaudio

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klaudio
 • Klaudio