Apartament me qera, Linze

 • 400€
, Linzë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera
, Linzë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355694033900

Description

Jepet me qera apartament tek Rruga ‘’Ramazan Gaxherri’’, Linzë, Tiranë. Pozicionuar në një zonë e cila ka marrë zhvillim të shpejtë dhe ka kërkesë të lartë banimi.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 110 m2. Ka tipologji 2+1+2, i organizuar në sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe i kompletuar i gjithi. Ndodhet në katin e dytë banim, në një objekt të ri. Cmimi 400 euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Linzë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting