Apartament me qera, Lagjia 15, Korçë

 • 150€
, Rruga Partizani, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
qera
, Rruga Partizani, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • 150€

Details

 • Price: 150€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 00355697099920

Description

Japet apartament me qera në lagjen 15, Korçë.  Një zonë e qetë, larg zhurmës, e rrethuar nga të gjitha ambientet e nevojshme, supermarkete, farmaci, kënde lojërash, shkolla dhe gjimnaz, vetëm 10 minuta nga qendra. Ju mund të shijoni qetësinë e zonës si dhe ajrin e pastër freskues. Një jetë e rehatshme dhe e thjeshtë.

Apartamenti katipologji 1+1. Është i organizuar në sallon-kuzhinë dhomë gjumi korridor i cili bën shpërndarjen e dhomave, tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 4  dhe  jepet i pamobiluar. Nëse pagesa bëhet vjetore, diskutohet çmimi.

Çmimi:18.000 lekë/muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga Partizani, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
falcon_korce
 • falcon_korce