Apartament me qera-Ish UET-ja

 • 700€
, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
qera
, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Apartament me qera-Ish UET-ja, Tiranë
Jepet me qera apartament tek Ish Universiteti Europian i Tiranës. Apartamenti ka sipërfaqe 100m2 dhe tipologji 2+1. Hapësira e brendshme e apartamentit është e organizuar në 2 dhoma gjumi, ambjent ndenje-gatimi-ngrënie, tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e pestë. Është totalisht i investuar. Jepet me qera për familjar dhe për studenta. Cmimi është i diskutueshëm.
Cmimi i qerasë 700 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting