Apartament me qera, Fresk

 • 300€
, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera
, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355697008830

Description

Jepet me qera apartament në Fresk, Tiranë. I pozicionuar në një zonë e cila po zhvillohet me ritme të shpejta kohët e fundit dhe ka kërkesë të lartë banimi.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 110 m2. Ka tipologji 3+1 dhe është i organizuar në sallon-kuzhinë, 3 dhoma gjumi, tualet. Ndodhet në katin e tretë banim, në një vilë 3 katëshe. Është i mobiluar. Apartamenti është i orientuar në lindje. Disponon dhe post parkimi. Cmimi i qerasë 35,000 lek/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting