Apartament me qera ditore, Perla Resort, Gjiri i Lalzit

, Lalzit Bay, Durrës County, Northern Albania, Albania
qera
, Lalzit Bay, Durrës County, Northern Albania, Albania

Details

  • Rooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Type: Apartament
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 00355682124693

Description

Jepet me qera ditore super apartament, Perla Resort, Gjiri i Lalzit. Perla Resort është kombinimi perfekt I arkitekturës dhe natyrës, buzë detit Adriatik në plazhin e Gjirit të Lalzit. Vendi ideal i pushimeve tuaja.
Apartamenti organizohet në 1 dhomë matrimoniale, 1 dhomë gjumi me 2 krevate tek, dhomë e ndenjes + kuzhinë dhe 2 tualete. I arreduar në mënyrë modern. Resorti disponon supermarket, bar, kend lojrash, fushe sportive, pishine dhe eshte shume afer me detin.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Lalzit Bay, Durrës County, Northern Albania, Albania
  • City Gjiri Lalezit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
  • FalconMarina