Apartament me qera-Ambasador 3, Tiranë

 • 2.000€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Ambasador 3, Rruga Sheh Ahmet Pazari, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
qera
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Ambasador 3, Rruga Sheh Ahmet Pazari, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • 2.000€

Details

 • Price: 2.000€
 • Size: 150 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 14
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Jepet apartament me qera, i cili ka një vendodhje shumë të mirë, pranë gjelbërimit e ajrit të pastër të Parkut Kombëtar të Tiranës, afër stadiumit “Air Albania”, 5 minuta nga Kryeministria, Ish-Blloku dhe afër disa institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë. Një nga zonat më të preferuara të Tiranës e cila ofron jetesë elitare.
Apartamenti ka sipërfaqe 150 m2 dhe është i organizuar në 1 dhomë gjumi, dhomë garderobe, ambjent ndenje+gatimi+ngrënie dhe tualet. Ndodhet në katin e 14 të një pallati të ri me ashensor. Apartamenti ka mobilim luksoz. Apartamenti ka dhe garazhd në katin -1.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Ambasador 3, Rruga Sheh Ahmet Pazari, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting