Apartament me qera

 • 350€
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera

Apartament me qera

5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Jepet me qera apartament tek Kodra e Diellit, Tiranë.
Me sipërfaqe 90m2 dhe tipologji 2+1, ku është e organizuar në dy dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, dhe një tualet. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të mirë administruar me ashensor. Apartamenti jepet me qera i mobiluar. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e kërkuar nga njerëzit.
Qeraja është 350 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni

 • Address Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting