Apartament me qera

 • 210€
, Rruga 28 Nëntori, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
qera
, Rruga 28 Nëntori, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • 210€

Details

 • Price: 210€
 • Size: 82 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355697099920

Description

Jepet me qera apartament tek Ish Bashkia Korcë, Lagjia 7. I pozicionuar në një zonë të preferuar të qytetit, shumë pranë qendrës dhe pikave të rëndësishme të qytetit. Zona ofron të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 82 m2 dhe tipologji 1+1 me organizim, sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, një dhomë tjetër e vogël për fjetje, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e dytë banim në një pallat të mirëmbajtur. Apartamenti jepet i mobiluar në mënyrë bashkëkohore.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga 28 Nëntori, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
falcon_korce
 • falcon_korce