Apartament me qera

 • 220€
, Mborje, Drenovë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7023, Albania
qera
, Mborje, Drenovë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7023, Albania
 • 220€

Details

 • Price: 220€
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355697099920

Description

Jepet me qera apartament tek Blloku i vilave tek Lagjia 4, Rruga e Mborjes, Korcë. I pozicionuar në një zonë të qetë të qytetit, mes gjelbërimit dhe ajrit të pastër. Vend ideal për pushime apo për të jetuar.

Apartamenti ka tipologji 1+1, i organizuar në sallon-kuzhinë, dhomë gjumi dhe tualet. Apartamenti disponon verandë dhe një ambjent ndenje në të. Ka oborr dhe vend parkimi. Është i arreduar në mënyrë bashkëkohore dhe ndodhet në katin e tretë të një vile. Cmimi 25,000 lek/muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Mborje, Drenovë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7023, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
falcon_korce
 • falcon_korce