Apartament me qera

 • 550€
, Sauk, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament me qera

, Sauk, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 150 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Apartament me qera-Tiranë
Apartamenti ndodhet tek Rruga “3 Vëllezërit Kondi”. Me një sipërfaqe prej 150m2, apartamenti ka tipologji 3+1+2 dhe është i organizuar në 3 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti jepet me qera i mobiluar dhe është i investuar në detaje.
Cmimi i qerasë 550 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Sauk, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting