Apartament me qera

 • 2.000€
, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament me qera

, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 2.000€

Details

 • Price: 2.000€
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 13
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Apartament me qera-Tiranë
Ofrojmë apartament me qera tek Ambasador 3. Apartamenti është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe 2 tualete. Ndodhet në katin e 13 të një pallati me ashensor. Jepet me qera i mobiluar. Apartamenti është i investuar në detaje. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është mjaft e kërkuar nga njerëzit.
Cmimi i qerasë 2000 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting