Apartament me qera

 • 400€
, Liqeni, Rruga Kristo Luarasi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Farkë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament me qera

, Liqeni, Rruga Kristo Luarasi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Farkë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Apartament me qera-Tiranë
Ofrojmë apartament me qera tek Liqeni me sipërfaqe totale 70m2. Apartament është i organizuar në 1 dhomë gjumi, sallon+kuzhinë dhe një tualet. Ndodhet në katin e 5 të një pallati të sapo përfunduar me ashensor. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i qerasë 400 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Liqeni, Rruga Kristo Luarasi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Farkë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting