Apartament Me Qera 3+1 Ne Don Bosko

 • 330€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament Me Qera 3+1 Ne Don Bosko

9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 330€

Details

 • Price: 330€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355 69 952 3604

Features

Description

Ne rrugen Don Bosko jepet apartament me qera 3+1, me siperfaqe 120 m2, kati 3, pallat ekzistues, i mobiluar, kondicioner, i rikonstruktuar. Apartamenti organizohet ne koridor hyres dhe ambjent gatimi te vecuara, sallon ndenje i bollshem, dhome studimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.

Jepet me qera 330 euro/muaj

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
belarealestateal
 • belarealestateal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
belarealestateal
 • belarealestateal