Apartament me qera

 • 1.000€
, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament me qera

, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 150 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0682070045

Description

Apartament me qera tek Zogu i Zi, Tiranë.
Apartamenti posedon një sipërfaqe totale prej 150m2, ku 100m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 50m2 është sipërfaqja e verandës. Apartamenti ka tipologjinë 2+1, është i organizuar në 2 dhoma gjumi, 1 dhomë garderobe, sallon+kuzhinë dhe 1 tualet. Ndodhet në katin e 3 të një godine të re me ashensor. Apartamenti jepet me qera i mobiluar. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i qerasë është 1000 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting