Apartament me qera

 • 900€
, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament me qera

, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 900€

Details

 • Price: 900€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0682070045

Description

Ofrojmë apartament me qera me sipërfaqe 120m2. Apartamenti ka tipologji 2+1 dhe është i organizuar në dy dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe një tualet. Apartamenti ndodhet në katin e 9 të një pallati me ashensor. Jepet me qera i mobilur në menyrë moderne. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetes sa më komode.

 • Address Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting