Apartament me qera

 • 350€
, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament me qera

, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Ofrojmë apartament me qera me sipërfaqe 60m2 dhe tipologji 1+1. Apartamenti është i organizuar në 1 dhomë gjumi, sallon+kuzhinë dhe një tualet. Ndodhet në katin e 4 të një pallati të ri të sapo përfunduar me ashensor. Apartamenti jepet me qera bosh, ka vetëm kundrabufenë.
Cmimi i qerasë 350 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting