Apartament me Qera 2+1 115m2

 • 400€
Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Apartament me Qera 2+1 115m2

Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Property ID: 22355
 • Price: 400€
 • Property Size: 115 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0682121071

Description

Jepet Apartament me Qera 2+1 , 115m2 , kati 6, pallat i ri me ashensor.
Jepet i mobiluar , 2 Tualete + 2 Ballkone.
Vendodhja : Bulevardi Zogu i 1.
Kerkohen : persona serioz dhe me afat te gjate.
Cmimi : 400 /€ (euro) ne muaj.
Per me shume informacion :
Cel & WhatsApp & Viber

 • Address Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Compare listings

Compare
New Opsional
 • New Opsional