Apartament me Qera 2+1,110m2

 • 400€
Rruga Kavajes, afer delijorgjit
qera

Apartament me Qera 2+1,110m2

Rruga Kavajes, afer delijorgjit
 • 400€

Details

 • Property ID: 21404
 • Price: 400€
 • Property Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: qera
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0682121071

Description

Jepet Apartament me Qera 2 + 1 + 2 tualete, + 2 ballkone, 110 m2,

Me pamje jug lindje dhe e ndricuar me drite natyrale dhe diell, pallati eshte i ri me ashensor,

kat 9, cmimi 400 euro/ne muaj.
Kerkohen : persona serioz dhe me
Afat te gjate.

Vendodhja : Rruga Kavajes, afer delijorgjit.
Per me shume informacion:

Cel & WhatsApp & Viber

0682121071

 • Address Rruga kavajes
 • City Tirane

Compare listings

Compare
New Opsional
 • New Opsional