Apartament me qera

 • 550€
, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament me qera

, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 1 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Apartament me qera tek 21-Dhjetori, Tiranë.
Me tipologji 2+1+2, apartamenti është i organizuar në dy dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe 2 tualete. Ndodhet në katin e 5 të një pallati të mirë administruar me ashensor. Jepet me qera i mobiluar në mënyrë luksoze. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i qerasë 550 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting