Apartament me qera

 • 700€
, Shetitorja Vollga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
qera

Apartament me qera

, Shetitorja Vollga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 115 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694022991

Description

Jepet me qera apartament tek Lagjia 1, Durrës.
Me sipërfaqe 115m2 dhe tipologji 2+1+2, ku është e organizuar në dy dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, dy tualete dhe tre ballkone. Apartamenti ndodhet në katin e e katërt të një pallati të mirë administruar me ashensor. Apartamenti jepet me qera i mobiluar, ka vetratë xhami dhe ka pamje nga deti. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e kërkuar nga njerëzit.
Qeraja është 700 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Shetitorja Vollga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting