Apartament me qera

 • 350€
, Shetitorja Vollga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
qera

Apartament me qera

, Shetitorja Vollga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694022991

Description

Jepet me qera apartament tek Vollga, Durrës.
Me sipërfaqe 100m2 dhe tipologji 2+1+2, ku është e organizuar në dy dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, dhe dy tualete. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të mirë administruar me ashensor. Apartamenti jepet me qera i mobiluar. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është mjaft e kërkuar nga njerëzit dhe ka pamje tërësisht nga deti.
Qeraja është 350 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Shetitorja Vollga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting