1+1 me pamje nga liqeni, Tushemisht, Pogradec

 • 34.650€
, Tushemisht, Pogradec
shitje

1+1 me pamje nga liqeni, Tushemisht, Pogradec

, Tushemisht, Pogradec
 • 34.650€

Details

 • Price: 34.650€
 • Size: 63 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0699346305

Description

Shitet apartament ne zonen e Tushemishtit ne qytetin e Pogradecit, kati i 2, me ashensor,
hyrja esht e kompletuar me pllaka, dyer dhe tualet i perfunduar.

Hyrja esht me hipotek, me pamje nga liqeni.
Cmimi eshte 550€m2.

Per me shume detaje kontaktoni ne nr: 0699346305.
Faleminderit!

adelaabrashi1@gmail.com

Cel. : 0699346305

 • Address Tushemisht, Pogradec
 • City Pogradec

Contact Information

View Listings
Hajdi1

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Hajdi1
 • Hajdi1