Apartament luksoz 2+1 me oborr ne Kompleksin San Pietro

 • 143.000€
, Durres
shitje

Apartament luksoz 2+1 me oborr ne Kompleksin San Pietro

, Durres
 • 143.000€

Details

 • Price: 143.000€
 • Size: 98 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament, Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355693505359

Description

Shitet apartament 2+1 98 m2 me oborr 250 m2. Apartamenti ndodhet ne nje nga palazinat 3 kateshe te kompleksit dhe disponon oborr perreth shtepise me peme. Te gjitha dhomat dhe banjo kane dritare ne oborr.

 

 

 • Address Durres
 • City Gjiri Lalezit

Contact Information

View Listings
Katerina
 • Katerina

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Katerina
 • Katerina