Apartament 3+1, Sip 170m2, kati 6, 450 Euro (Komuna Parisit)

 • 450€
Rruga Komuna e Parisit

Apartament 3+1, Sip 170m2, kati 6, 450 Euro (Komuna Parisit)

Rruga Komuna e Parisit
 • 450€

Details

 • Property ID: 7127
 • Price: 450€
 • Property Size: 170 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: qera
 • Mob / Tel: +355695326329

Description

Jepet hyrje me qera 3+1 Sip 170 m2, kati 6 me 2 banjo.

Pallat 10 katesh hyrja ne katin 6, eshte i kompletuar.

Eshte me ashensor dhe me pamje nga Perendimi.

Eshte me garazh i pershtatshem per banim per zyre.

Ka tre kondicioner eshte me dy ballkone qe shikojne nga perendimi, ka nje garazh per nje makine.

Cmimi : 450 euro

Agjensia Imobiliare Vision

Tel : 0682253407/ 0695326329

 • Address Rruga Komuna e Parisit
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Compare listings

Compare
Vision Travel
 • Vision Travel