Apartament i sapoperfunduar 2+1+A+BLK Kati 5, 113 m² 88.000 Euro (Rruga e Durresit,Procredit bank)

 • 88.000€
, Rruga e Durrësit, Tirana
shitje

Apartament i sapoperfunduar 2+1+A+BLK Kati 5, 113 m² 88.000 Euro (Rruga e Durresit,Procredit bank)

, Rruga e Durrësit, Tirana
 • 88.000€

Details

 • Price: 88.000€
 • Size: 113 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0694030502

Description

Zona/Rruga : LAPRAKE

Apartamenti eshte i tipit 2+1, perbehet nga 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.
Ndodhet ne katin e 5-te te pallatit, I sapoperfunduar.
Termoizolim, fasade e ventiluar, izolim akustik, xham tripleks, grila plastike, ashensor modern.
Punime super cilesore ne cdo ane te apartamentit.

Gati per banim!

Cmimi: 88.000 Euro

Tarife agjensie 1% per bleresin.

Kontakt:
Cel. : 0694030502

 • Address Rruga e Durrësit, Tirana
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Euro Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
 • Euro Estate Albania