Apartament i pershtatur ne 2+1 ne shitje ne Don Bosko ne Tirane

 • 85.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament i pershtatur ne 2+1 ne shitje ne Don Bosko ne Tirane

9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 85.000€

Details

 • Price: 85.000€
 • Size: 73 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Don Bosko, kompleksi Vizion+, shitet Apartament i pershtatur ne 2+1, me siperfaqe 73.5 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 me ashensor dhe organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Shitet i mobiluar si ne foto, me kondicioner.
Disponon certifikate pronesie.

Shitet 85 000 Euro

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME