Apartament gati per banim ne Kompleksin Mangalem 21, Ali Demi

 • 53.000€
, Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament gati per banim ne Kompleksin Mangalem 21, Ali Demi

, Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 53.000€

Details

 • Price: 53.000€
 • Size: 70 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0696989306

Description

Apartament 1+1, me sipërfaqe 70 m2. Sipërfaqja e bollshme e çdo ambienti, orientimi shumë i mirë nga Jugu dhe Perëndimi dhe pamja e sistemuar nga oborri i brendshëm e bëjnë këtë apartament shumë të preferuar. Llozha aksesohet nga ambienti i ditës, i cili i ka të ndara qartë funksionet e ndejtjes, ngrënies, dhe gatimit.

 • Address Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Fjoralba Kontakt.Al

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Fjoralba Kontakt.Al
 • Fjoralba Kontakt.Al